This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
This is default featured slide 6 title
This is default featured slide 7 title
This is default featured slide 8 title
This is default featured slide 9 title
This is default featured slide 11 title
Головна » Про нас

Про нас

3  ТОВ «Науково-Виробнича Компанія «ХІМТРАНССЕРВІС» займається постачанням та реалізацією мінеральних добрив, засобів захисту рослин та посівного матеріалу. Нашими партнерами є світові лідери з виробництва та постачання засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості – компанії ADAMA, TerraVita, БТУ-Центр, Нертус та ЗАТ «Щелково Агрохім Україна» . Надійний парнер якісного посівного матеріалу: кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сорго та сої є Євраліс Семенс Україна та Нертус Агро. Завдяки сталим діловим контактам з провідними вітчизняними виробниками, а також з підприємствами Білорусії та Росії ми пропонуємо Вам в асортименті мінеральні добрива: аміачна селітра, КАС, карбамід, нітроамофоска та ін.
Метою НВК «Хімтранссервіс» є сприяння розвитку аграрного ринку України та забезпечення сільськогосподарських товаровиробників економічно вигідними та доступними технологіями сільгоспвиробництва, за конкурентними цінами з максимальною кількістю супутніх послуг.

Ми завжди раді Вам допомогти в Вашій нелегкій праці!

ОАО "Гродно Азот" в первом полугодии текущего года увеличило объем выпуска продукции на 16,8% в сравнении с аналогичным периодом прошлого года. Предприятие произвело 372,3 тыс.т минеральных удобрений (в пересчете на стопроцентный азот), что на 7 тыс.т выше уровня соответствующего периода 2007 года. Темп роста производства потребительских товаров составил 107,6%. В январе-июне рентабельность реализованной продукции составила 13,6% при запланированном на этот период показателе 5%. ОАО "Гродно Азот" инвестировало в основной капитал Br99,45 млрд., что на треть больше доведенного на полугодие показателя по инвестициям. Показатель энергосбережения сложился на уровне минус 17,1% при запланированном на полугодие минус 11,5%. На снимках: ОАО "Гродно Азот". Фото Леонида Щеглова, БелТА.